Layout č.0.1-Girl

4. února 2009 v 12:14 |  lide
Design name: Girl
Design by: ©Princess
Browsers: IE, Mozillia, Opera
Info: No, co říci? Takový jednoduchý, ale mě se celkem líbí, snad se bude líbit i vám!
Návod na stáhnutí: Níže jsou obrázkové tutoriály, podle nich si nastavíte blog jak mám já. Samozdřejmě můžete mít jinačí menu, můžete tam nechat tu základní kostru. Jako je třeba nápis-Menu atd..Co je ale duležité, že MUSÍTE nechat Credits. Pokud najdu váš blog bez creditu, tak vás dám do black listu, pokud co nejdříve na svůj blog Credits nevložíte. Snad jste to pochopili.
PS: Protože tenhle design patří k tomuto blogu, napsala jsem to jinak, než budu psát na jiné designy, prostě si založím nový blog s názvy -layoutt1.blog.cz, nebo tak nějak podobně, zde jenom dám malou ikonku, jak je u tohoto designu ta hlava té holky, k tomu napíši Preview a Stáhnout. Pokud kliknete na Prewiev, zobrazí se vám blog s layoutem. Pokud kliknete na Stáhnout, zobrazí se vám také ten stejný blog s layoutem,ale tentokrát přesně na adresu, kde si můžete stáhnout ten layout. A v tom blogu-layoutt1.blog.cz, apod. napíši pravidla atd...

PRAVIDLA
1.Pokud použijete jakýkoliv z mých layoutů, musíte mi napsat na email- moje-designy@seznam.cz , že jste layout použili a adresu na váš blog. Zkontroluji si, jestli je vše v pořádku.
2.Je zakázáno používat např.záhlaví, nebo moje menu jako samostatnou část bez designu!
3.Musíte v menu nechat Credits, to znamená odkaz na blog autora, který design vyráběl!
4.Nesmíte moje designy vydávat za své!
5.Nedávejte moje designy na své blogy, a to myslím moje obrázkové tutoriály apod. Nemyslím tím, když si vezmete design a uvedete Credit, to je jiný případ.
6. Pokud si budete chtít vzít kostru, a tím myslím prostě, že si najdete jiné obrázky na záhlaví a dáte tam také tři, prostě podobný design jako já, ale jiné barvy apod.Tak mi to napište opět na můj mail: moje-designy@seznam.cz
7.Pokud jste opravdu četli tato pravidla a chcete si design vzít, napište k té zprávě(že si berete ten a ten design), tuto větu"Přečetla jsem si veškerá pravidla a budu je dodržovat!".
Obrázkové tutoriály
Nastavení→Stránka
Nastavení→Menu
Nastavení→Položky menu
Nastavení→Záhlaví
Nastavení→Profil
Ještě vám napíši, jak to bude s menu. Už jsem vám to trochu napsala u-Návod na stáhnutí. Můžete si tam to hlavní nechat, ale i nemusíte, je to na vás, ale i tak musíte uvést Credits!
Pokud nevíte, jak udělat svoje vlastní menu, přečtite si toZDE
Upozornění- Návod ještě není hotov, bude asi až zítra!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama