Listopad 2011

Pozvánka na Kidsland.cz

24. listopadu 2011 v 15:43 info

Proč Vás zvu zrovna na Kidsland? Kidsland je totiž dětský web, který si zamilujete. Najdete tam spoustu zajímavých rubrik, jako např. Vyrob si sám, kde najdete spoustu nápadů na vyrábění různých předmětů. V rubrice Móda a styl: Pro holky si můžete přečíst tipy na módní oblečení, rady ohledně zdravého životního stylu apod. I vášniví čtenáři si přijdou na své- v rubrice Čtení najdete povídky, pohádky i příběhy na pokračování. A pokud jste na psaní příběhů či různých slohových prací šikovní, můžete svůj talent uplatnit v literární soutěži, kdy každý měsíc vyhrávají dva soutěžící pěkné ceny. Stačí sepsat povídku, úvahu apod. na zadané soutěžní téma a pokud se vaše literární dílo bude redakci líbit, máte velkou šanci na výhru. A Literární soutěž není jediná soutěž, která se na Kidslandu nachází. Pokud se zaregistrujete, získáte výhodu soutěžit o nádherné dárky. a to se opravdu vyplatí. Pokud jste se ještě nezaregistrovali, doporučuji tak co nejdříve učinit. Další výhodou registrace je možnost psát do Loriho poradny. Takže pokud vás něco trápí, tíží vás na srdíčku, svěřte se a hned vám bude lépe!

Nudíte se a nevíte, co máte dělat? Řešením jsou zábavné hry na Kidslandu! Můžete si vybrat z kategoriích skákačky, strategické, sportovní, logické apod.

Nebo si radši něco zajímavého pročtete? V tom případě doporučuji rubriku Zajímavosti. Dočtete se toho spoustu o zvířatech, přírodě, nebo třeba o historii.

Věřím, pokud tomu tak ještě není, že Kidsland bude patřit mezi vaše oblíbené weby a stanete se jeho věrnými čtenáři.